تور لیدری دارای انواع دوره ها می باشد که بنا بر علاقه می توانید یکی را انتخاب کنید. دوره تور لیدری بین المللی مناسب برای آن دسته از افرادی است که علاقه سفر به کشورهای خارجی را دارند و همچنین مسلط به زبان انگلیسی هستند. دوره تور لیدری بین المللی را می توانید در یک موسسه آموزشی که مدرک معتبر عطا می کند، بگذرانید. برای تقویت زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و هر زبان نادر و رایج نیز می توانید به یکی از شعبات آموزشگاه زبان گات مراجعه فرمایید. برای اطلاع از دوره تور لیدری بین المللی با ما همراه باشید.

دوره تور لیدری بین المللی

برای این که تور لیدری موفق و حرفه ای باشید باید از ابتدا شرایط و تحصیلات مطلوب داشته باشید. قبل از این که بخواهیم در مورد دوره های تور لیدری توضیح دهیم، این نکته را فراموش نکنید که باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و یا ترم سه به بالای مقطع کارشناسی باشید.

دوره تور لیدری را باید در یک آموزشگاه بگذرانید که حدودا 6 ماه به طول می انجامد و پس از قبولی در امتحان موسسه باید برای آزمون اصلی که توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود آماده شوید. این آزمون 2 بار در سال در ماه های بهمن و مرداد برگزار می شود که از طریق آموزشگاه به شما اعلام می شود. در این کلاس ها سر فصل ها و دروس مفیدی تدریس می شود که باید آن ها را یک به یک حفظ باشید. دروسی مانند: شناخت صنعت گردشگری، جغرافیای جهانگردی و نقشه خوانی، آداب معاشرت و الگوهای رفتاری، قوانین و مقررات در گردشگری، مبانی و اصول تفسیر میراث فرهنگی و طبیعی، آشنایی با روحیات ملل و … .

اما در کنار این دروس باید خصوصیات اخلاقی و ویژگی هایی داشته باشید تا بتوانید یک راهنمای تور ممتاز به شمار روید و طی سال تورهای مسافرتی زیادی را برگزار کنید. مخصوصا کسانی که قصد دارند دوره تور لیدری بین المللی ببینند باید به زبان بومی کشور مورد نظر مسلط باشند، در مورد جاذبه های گردشگری، محل اقامت، لوازم ضروری سفر، آب و هوا، اماکن تفریحی در هر فصل و … اطلاعات جامع و کامل داشته باشند.

تور لیدر بین المللی

تور لیدر بین المللی یک راهنمای گردشگری برای سفر به کشورهای خارجی است که در مورد میراث طبیعی و فرهنگی هر کشوری اطلاعاتی دقیق دارد و عموما آشنایی و آگاهی ویژه ای با ویژگی های فرهنگی، اقلیمی و اجتماعی منطقه دارد. همچنین با آداب و رسوم و قوانین مهم کشور آشنایی کامل دارد و شما را در برابر خطرهای احتمالی حفظ می کند. تور لیدر بین المللی با توجه به تجربیاتی که از سفرهای متعدد کسب کرده است، طی سفر به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیازها و پرسش های شما می باشد، از این رو اگر به زبان کشور مقصد و شرایط آن آگاه نبودید با خیالی آسوده به همراه تور لیدر بین المللی می توانید سفری خاطره انگیز و پر از هیجان را تجربه کنید.