جاذبه های گردشگری کیش

بی شک ایران کشوری 4 فصل و زیبا است که بیش از هزاران جاذبه ی گردشگری و اماکن تفریحی در آن قرار گرفته است. تور لیدر ها در این بخش می خواهیم شما را با جاذبه های گردشگری کیش، یکی از بهترین و شگفت انگیز ترین جزیره های ایران آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

کشتی یونانی

همان طور که از نام این کشتی مشخص است، صاحب آن فردی یونانی بوده که طی سفر خود در جزیره کیش به گل می نشیند و با تلاش های متعدد کسی نتوانست آن را تکان دهد. بر اثر ثابت ماندن آن در آب با فرسودگی های زیادی رو به رو شده است و طی سال های آینده امکان تخریب کامل آن وجود دارد. اما می توانید طلوع و غروب زیبای خورشید را در کنار ساحل تماشا کنید. در کنار این کشتی عظیم الجثه عکس های یادگاری زیبایی را نیز می توانید ثبت کنید.

تفریحات آبی

با توجه به این که کیش یکی از توریستی ترین جزیره های ایران به شمار می رود، تفریحات آبی هیجان انگیز زیادی در آن وجود دارد که در سفر به کیش به شما پیشنهاد می کنیم از آن ها استفاده کنید. این تفریحات آبی عبارتند از: غواصی، جایروکوپتر، کشتی ها و قایق هایی با کفه ی شیشه ای، جت اسکی، پاراسل، اسکی روی آب، فلای برد، کایت بردینگ، شاتل، بنانا، کیبل، ماهی گیری و … . جذابیت تفریحات آبی در جزیره ی زیبای کیش به قدری زیاد است که آن را به یکی از پر طرفدار ترین جاذبه های گردشگری کیش تبدیل کرده است، تفریحاتی که شاید در هیچ یک از شهرهای ایران پیدا نکنید.

شهر زیر زمینی کاریز

در این شهر قنات هایی را می بینید که قدمت آن ها به 2500 سال پیش باز می گردد. ایرانیان در زمان های قدیم برای جلوگیری از کمبود و قحطی آب، قنات هایی را درست می کردند که طول برخی از آن ها به 8 کیلو متر نیز می رسد. با قدم زدن در این شهر زیر زمینی می توانید چگونگی سیستم قنات را از نزدیک مشاهده فرمایید.

پارک دلفین ها

پارک دلفین ها یک مجموعه ی 170 هکتاری است که در آن دلفین های باهوش و آموزش دیده وجود دارند که حرکات نمایشی زیبایی را با مربی خود به نمایش در می آورند. البته شیر دریایی و نهنگ های فوق العاده ای نیز در این مجموعه وجود دارد که می توانید نصف روز را در پارک دلفین ها به لذت بپردازید. بهتر است بدانید که این مجموعه در کنار آبزیان دارای باغ پرندگان و گیاهان و کاکتوس های زیبایی است که تماشای آن ها خالی از لطف نیست.