در شهرهای بزرگی مانند تهران انتخاب بهترین آموزشگاه زبان کمی سخت و دشوار است زیرا تعداد این موسسه ها زیاد بوده و هر روزه رو به افزایش است. از این رو برای سهولت در انتخاب شما قصد داریم به معرفی 10 آموزشگاه زبان در تهران بپردازیم، در واقع موسسات نام برده شده تمامی فاکتورهای یک موسسه زبان درجه یک و بی نقص را شامل می شوند. پس با ما همراه باشید:

آموزشگاه زبان گات

مرکز زبان گات، از بهترین و معتبر ترین آموزشگاه های زبان در تهران می باشد که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و … زبان های نادر مانند چینی، نروژی، سوئدی، روسی، هلندی، ارمنی، اوکراینی، پرتغالی و … در آن تدریس می شود. آموزشگاه زبان گات از سال 88 فعالیت خود را در زمینه ی آموزش زبان های خارجی و برگزاری کلاس های آمادگی آزمون آغاز کرده است که امروزه با موفقیت های روز افزون دارای 6 شعبه در سطح تهران می باشد.

این مجموعه به همراه تیم خود طی این سال ها توفیق خدمتگذاری به زبان آموزان را داشته است و هدف اصلی از افزایش شعب تنها دسترسی آسان تمامی مردم ساکن تهران می باشد و به هیچ عنوان جنبه ی مادی نداشته است زیرا مدیر تمامی شعب تنها یک نفر بوده و سطح کیفیت آموزشی و اساتید یکسان بوده است. از افتخارات این آموزشگاه زبان می توان به حضور آقای نم سوک رئیس شرکت هانول در کره جنوبی و بازدید معاون سفیر سوئد و رئیس بخش فرهنگی سفارت سوئد اشاره کرد.

کانون زبان ایران

قطعا بسیاری از شما نام کانون زبان ایران را شنیده اید زیرا یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش زبان در ایران به شمار می رود که در سطح ایران و تقریبا تمامی شهرها شعبه دارد. در آموزش زبان انگلیسی و آمادگی در آزمون آیلتس روش های تدریس موثری را در پیش گرفته است که با خیالی آسوده می توانید در یکی از شعب این آموزشگاه زبان ثبت نام کنید. تنها نقص این مجموعه را تعداد بالای زبان آموز در یک کلاس می توان نام برد که با توجه به آن سطح کیفیت تدریس کمی پایین می آید.

آموزشگاه زبان سفیر

آکادمی زبان سفیر گفتمان اکنون با 107 شعبه در تهران و شهرستان‌ها (23 واحد خواهران و برادران ، 3 واحد IELTS، یک واحد فرانسه  و نیز 80 واحد در شهرستان ها )، یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان در کشور است. برای شما زبان آموزانی که قصد دارید زبان عمومی را یاد بگیرید یا برای تافل و آیلتس آمادگی اولیه پیدا کنید یا زبان انگلیسی را در حد عمومی بخواهید، اما در عین حال انتظار قیمت وکیفیت متناسب دارید، موسسه زبان سفیر گفتمان گزینه خوبی است.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

این آموزشگاه زبان همانند دیگر موسسات موجود در سطح تهران دارای کلاس های آموزش زبان انگلیسی و 12 زبان دیگر می باشد که در زمینه ی اساتید تحصیل کرده تا مقطع دکترا مدعی هستند. کلاس های ویژه ای مانند کلاس های فوق فشرده که 5 روز در هفته تشکیل می شود را در کنار کلاس های آیلتس، تافل و T.T.C برگزار می کنند. این موسسه دارای تنها یک شعبه در محدوده ی خیابان ولیعصر می باشد. آموزشگاه ایران کمبریج دارای متدهای آموزشی جدید و موثر است که با می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به هدفتان دست پیدا کنید.

موسسه زبان شکوه

شکوه از قدیمی ترین آموزشگاه های موفق زبان بوده که دارای چندین شعبه در سرتا سر ایران می باشد. زمان آغاز فعالیت این مجموعه تعداد کمی موسسه زبان بود که می توانست با شکوه رقابت کند. البته که موفقیت چشمگیری در سال های اولیه ی این موسسه رقم خورد، اما پس از سال ها تعداد زیادی از مراکز زبان با داشتن نام جعلی شکوه شروع به ازدیاد شدند و تشخیص موسسه واقعی، زیر نظر مدیریت دکتر شکوه کاری سخت و مشکل شد. این روزها با به کار آمدن مراکز زبان معتبر که با جدیت بیشتر فعالیت می کنند نام شکوه کم رنگ شده و دیگر مانند سابق دارای محبوبیت نمی باشد. این موسسه همانند بسیاری دیگر از آموزشگاه های زبان کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت ترمیک، فشرده و خصوصی را برگزار می کند.

آموزشگاه زبان آفرینش

این آموزشگاه از جمله موسساتی به شمار می رود که با بهره گیری از تجربیات اساتید برجسته ای که در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت دارند توانسته است جایگاه مناسبی را در بین سایر موسسات پیدا کند. برگزاری آزمون های دوره ای و منظم در زمینه آیلتس توانسته است نام این موسسه را بر سر زبان ها بیندازد.

البته اعتبار این موسسه صرفا در زمینه دوره های مرتبط با این آزمون ها نبوده بلکه با بهره گیری از خدمات آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های زنده دنیا توسط دو شعبه در شهر تهران توانسته است کارایی مناسبی را از خود نشان دهد.

از جمله فعالیت های دیگر این آموزشگاه برگزاری دوره های مبتدی و پیشرفته آموزش زبان انگلیسی به صورت کاملا حرفه ای می باشد. این موسسه همچنین در خصوص تحصیلات تکمیلی نیز فعالیت دارد.

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما ادعا دارد که می توان در ظرف مدت زمان بسیار اندکی در حدود ۶ تا ۹ ماه شرایط قبولی و اخذ نمره آزمون آیلتس را برای فرد فراهم سازد.

بنابراین می توان گفت که تمرکز عمده این موسسه بر برگزاری دوره ها و آزمون های مرتبط با آزمون آیلتس می باشد که فعالیت های گسترده دیگری نیز در زمینه آموزش زبان انگلیسی  و تدریس زبان های معتبر جهان دارد. این موسسه آزمون آیلتس را با بهره گیری از توان اساتید داخلی که در این زمینه از تجارب بالایی برخوردار هستند انجام می دهد.

شعبات این موسسه در شهرهای تهران و شیراز واقع شده اند. موسسه گاما در خصوص برگزاری کلاس های کنکور و  پذیرش دانشجویان در خارج از کشور نیز فعالیت هایی دارد.